STALKAR Karol Staszak.
Firma powstała w 2008 roku. Zakres działalności STALKAR obejmuje wykonanie i montaż szerokiej gamy konstrukcji stalowych ze stali czarnej oraz nierdzewnej (od konstrukcji lekkich, ślusarki budowlanej i mebli po konstrukcje ciężkie i elementy ciężkich konstrukcji).
Zaoferujemy Państwu najlepsze projekty koncepcyjne konstrukcji stalowych oraz ich nadzór projektowy i wykonawczy, a dotyczy to zagospodarowania różnej wielkości przestrzeni i projektów pomieszczeń biurowych, usługowych lub mieszkalnych.
Projekty realizujemy na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej, istnieje również możliwość opracowania jej we własnym zakresie.

STALKAR posiada dobrze wyposażony własny warsztat oraz doświadczoną i profesjonalna załogę, biorącą udział w wielu realizacjach wymagających wysokich kwalifikacji, co pozwala na wykonanie praktycznie każdego z oferowanych elementów we własnym zakresie.
Przy realizacji kontraktów wymagających zwiększenia mocy produkcyjnych, firma posiłkuje sie sprawdzonymi i rzetelnymi podwykonawcami zarówno w zakresie prac warsztatowych jak i montażowych. Koordynacja pracy w takim przypadku zajmuje się właściciel firmy Karol Staszak we współpracy z kierownikami budów.
Dzięki fachowości i wieloletniemu doświadczeniu oraz umiejętności szybkiego dostosowania sie do zmian organizacyjnych, firma jest w stanie realizować coraz większe i trudniejsze zlecenia, zarówno pod względem ilościowym jak i asortymentowym.Obecnie STALKAR realizuje:

Blok mieszkalny w Warszawie
zlecający Studio Budowlane Unity s. c.
Zakres prac:
- produkcja i montaż balustrad balkonowych

Meble eventowe Eventwide Warszawa
zlecający Forpos Sp. z o.o. (dla Bric a Brac GmbH.)
Zakres prac:
- wykonanie regałów ze stali nierdzewnej
- wykonanie blatów (stal nierdzewna szkło)
- wykonanie komór nierdzewnych

Galeria Słoneczna w Radomiu
zlecający Profil Group S.A. (dla Porr Polska S.A.)
Zakres prac:
- spawanie i montaż pochwytów ze stali nierdzewnej
- spawanie i montaż elementów mocujących szkło
STALKAR Karol Staszak
05-230 Kobyłka
ul. Ceramiczna 64
NIP: 125-119-96-37
REGON: 141532124
website: stalkar.plBank PKO BP
Copyright © STALKAR, 2010
Design   |   Hosting
O firmie    |    Stal    |    Balustrady    |    Schody    |    Referencje    |    Kontakt